Rodzaje ubezpieczeń na życie!

Prawdopodobnie każda osoba, która chciałaby się ubezpieczyć ma problem z podjęciem decyzji i zawsze zadaje sobie pytania: Co mi jest potrzebne? Co mam wybrać? Jaki produkt będzie najlepszy? Wyjaśniamy, jakie są rodzaje ubezpieczeń na życie.

Na rynku ubezpieczeniowym jest duża ilość różnego rodzaju produktów. W mojej firmie również jest ich sporo. Ale czy każdy produkt jest dla każdego? Oczywiście, że nie. Każdy rodzaj ubezpieczenia jest skierowany do innego klienta. Wybór właściwego zależy od różnych czynników: zarobków, czy jest rodzina, czy chcemy zbierać na emeryturę, czy też może chodzi o zabezpieczenie siebie. W kilku słowach postaram się omówić cztery najlepsze wg mnie produkty, które najczęściej wybierają moi klienci.

Najlepsze rodzaje ubezpieczeń na życie

Nowa Perspektywa

Głównym produktem, którym zajmuje się jest Nowa Perspektywa. Uwierzcie mi, to najlepszy produkt życiowy w Polsce. Możliwości tego produktu są wielkie. Można zrobić z nim wszystko. Nie ważne czy ma to być polisa ochronna, czy też bardziej inwestycyjna. Dla każdego udogodnieniem będzie możliwość połączenia różnych opcji i stworzenie indywidualnego produktu dla danej osoby.

Wiadomo, że każda osoba ma inną sytuację życiową – jedni wolą zabezpieczyć swoją rodzinę, inni zabezpieczają siebie i swoją przyszłość. W Nowej Perspektywie można wybrać sumę ubezpieczenia taką jaka nam będzie potrzebna – 50 tys. zł, 500 tys. zł czy nawet 2 miliony zł sumy ubezpieczenia. Bo to tylko od nas zależy co jest nam potrzebne.

Ważne są także umowy dodatkowe w polisie. Poważne zachorowanie, niezdolność do pracy, umowy zdrowotne lub też wypadkowe, to jest to wszystko co jest nam potrzebne. Nowa Perspektywa jest uniwersalna obejmuje różne wydarzenia z naszego życia.

Zespół

Kolejnym produktem, który co raz częściej wybierają moi klienci to Zespół. To produkt skierowany jest przede wszystkim do osób prowadzących firmy, mających swoje działalności gospodarcze lub dla osób, które prowadzą gospodarstwo rolne.

To świetne rozwiązanie właśnie dla przedsiębiorców. Od tamtego roku Zespół wprowadził możliwość ubezpieczenia kolejnych osób, nie tylko współpracowników. Teraz możemy ubezpieczyć także rodzinę – małżonka, pełnoletnie dzieci lub partnera. Dzięki temu za mniejsze kwoty możemy mieć dodatkowe ubezpieczenie na wypadek śmierci. A do tego oczywiście umowy dodatkowe zdrowotne i wypadkowe.

Kapitalna Przyszłość

Kolejna propozycja to Kapitalna Przyszłość. Jest to produkt bardziej inwestycyjny niż życiowy. Ale ze względu na możliwość dokupienia umowy dodatkowej: śmierć wskutek nieszczęśliwego wypadku możemy ją również zaliczyć jako produkt życiowy. Regularne składki sprawiają, że możemy również uzbierać pieniądze na naszą przyszłość i emeryturę.

Renta Kapitałowa

Ostatnim produktem jest Renta Kapitałowa. To propozycja dla osób powyżej 45 roku życia. Im klient jest starszy, tym bardziej opłaca się wypisać ten wniosek. Jest to świadczenie rentowe polegające na regularnych wpłatach na konto klienta z wcześniej zainwestowanych środków. To dożywotnia gwarancja i pewność, że firma będzie wypłacała daną kwotę. Aby założyć ten wniosek, trzeba przede wszystkim dokonać wpłaty – mogą to być kwoty z własnej jednorazowej wpłaty gotówki jaką się posiadało, albo też ze wcześniejszych polis. Jest to najlepsze rozwiązanie dla osób przechodzących na emeryturę, gdy nie ma możliwości dodatkowego zarobku, a miało się polisy i zgromadziło na nich kapitał. Dzięki temu zyskujemy dodatkowy pieniądz na emeryturze.

Rodzajów ubezpieczeń na życie jest oczywiście więcej, ale wymieniłam moim zdaniem najlepsze produkty życiowe. Można byłoby o tym pisać i pisać, ale tak naprawdę najważniejsze jest spotkanie i możliwość analizy, rozmowy. Tylko dzięki temu, ja jako agent jestem wstanie najlepiej doradzić co będzie najlepszym rozwiązaniem dla danej osoby. Każdy ma inne priorytety, potrzeby. Nie ma dwóch takich samych osób a co za tym idzie takich samych potrzeb ubezpieczeniowych. Pomożemy Wam dobrać najlepszą, indywidualną ofertę ubezpieczeniową.

Kontakt:

(+48) 608 479 199

zawadzki.ryszard@aviva.com.pl